Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  "Try" - nowy "najukochańszy" teledysk od Pink

"Try" - nowy "najukochańszy" teledysk od Pink

2012-10-11 // D. Jędrzejewska
W Internecie zadebiutował nowy teledysk popularnej wokalistki - Pink. Opowiadając o pracy przy tym wideo, artystka stwierdziła, że to zdecydowanie jej najukochańszy klip, przy jego realizacji świetnie się bawiła i marzyła, by ta przygoda nigdy nie dobiegła końca.
"Try" to drugi singel promujący album "The Truth About Love". Za jego reżyserię odpowiada znana w środowisku Floria Sigismondi. Artystka współpracowała już z White Stripes ("Blue Orchid"), Davidem Bowiem ("Little Wonder"), Christiną Aguilerą ("Fighter") Marylinem Mansonem ("The Beautiful People").

Choreografię zrealizowali tu: The Golden Boyz czyli RJ Durell i Nick Florez (Madonna, Zumanity). Ciekawostką jest, że w realizacji całości brał udział również kaskader i specjalista od choreografii na wysokościach Sebastien Stella. Kinomani mogą kojarzyć go z pracy, którą wykonał przy filmie "Woda dla słoni". Z kolei partnerem gwiazdy jest nowojorski tancerz, Colt Prattes.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video