Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Taylor Swift chroni fragmenty swoich tekstów

Taylor Swift chroni fragmenty swoich tekstów

2015-01-31 // D. Jędrzejewska
Taylor Swift postanowiła zarejestrować jako znaki firmowe fragmenty tekstów swoich piosenek. Świadczy to o niezwykłym drygu do zarabiania pieniędzy i dbania o własne interesy u młodej artystki. Chociaż w zeszłym roku zarobiła 64 miliony dolarów, dzięki swoim działaniom uda jej się pomnożyć tę kwotę. Swift jak na razie uczyniła znakiem firmowym takie słowa z najnowszej płyty, jak: "this sick beat", "Nice to meet you. Where you've been?", "Could show you incredible things" i "Cause we never go out of style".


Taylor Swift bardzo dobrze wie, do czego dąży. W 2014 roku wydała swój piąty album, który sprzedał się w nakładzie 1287000 egzemplarzy w zaledwie tydzień od premiery.
Co ciekawe w pobiciu tego rekordu nie przeszkodziła jej nawet kontrowersyjna decyzja o usunięciu swojej muzyki ze Spotify. Paradoksalnie ten zabieg sprawił, że fani Taylor Swift zaczęli wydawać pieniadze na jej twórczość.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video