Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Spice Girls - a jednak się reaktywują?

Spice Girls - a jednak się reaktywują?

2015-12-28 // D. Jędrzejewska
Który to już raz mówi się o powrocie grupy Spice Girls do wspólnego śpiewania? Trudno zliczyć. Temat znowu wrócił na tapetę. Przypuszcza się bowiem, że dziewczyny powrócą w 2016 roku, czyli 20 lat po wydaniu debiutanckiego singla "Wannabe". Pogłoskę tę zasiała jakiś czas temu jedna z członkiń girlsbandu, Mel B., która wyznałam że "byłoby niegrzecznym nie świętować" takiej rocznicy.


Świętowanie to wspominano już dwa lata temu, czyli w 2014 roku. Wówczas znacząco wypowiedziała się Mel C.:"To śmieszne, bo ludzie twierdzą, że 20-lecie Spice Girls powinno być obchodzone w tym roku.
Wprawdzie zespół utworzono w 1994 roku, ale 'Wannabe' ujrzało światło dzienne dopiero dwa lata później. Wolimy świętować tę okoliczność”. Czy możemy zatem mieć nadzieję, że 2016 rok będzie dla Spice Girls przełomowy? Ostatni raz dziewczyny wspólnie pojawiły się na scenie w 2012 roku na zamknięciu Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video