Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Selena Gomez choruje na toczeń

Selena Gomez choruje na toczeń

2013-12-30 // D. Jędrzejewska
Niedawno informowaliśmy, że Selena Gomez odwołała całą trasę koncertową, którą planowała na początek przyszłego roku. Domniemanym powodem tej decyzji była chęć odpoczynku i skupienia się na sobie. Jednak według serwis Popdust.com pobudki były całkiem inne: artystka od kilku lat choruje na toczeń, a odwołanie koncertów jest efektem pogorszenia się stanu zdrowia Gomez. Ponoć była gwiazda Disneya ze względu na bardzo intensywną pracę w ostatnich miesiącach skarżyła się na obrzęk twarzy, skrajne zmęczenie bóle głowy i stawów. Nic dziwnego, promocja jej pierwszej "dojrzałej" płyty wiązała się z całą masą występów, wywiadów i spotkań.


Oświadczenie, które Gomez opublikowała po odwołaniu występów brzmiało: Kocham swoich fanów i za nic nie chciałabym ich rozczarować, ale teraz muszę poświęcić czas sobie i bliskim. Zbyt długo stawiałam pracę na pierwszym miejscu. Muszę na pewien czas skupić się na sobie, żeby być najlepszą osobą, jaką mogę być.
Przepraszam wszystkich, którzy na mnie czekali, mam nadzieję, że zrozumiecie, jak ważne jest to dla mnie. Wokalistka już w styczniu miała zaśpiewać w Azji, a w lutym w Australii. Przedstawiciele Seleny Gomez odmawiają jednak komentarzy w sprawie jej choroby.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video