Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Sam Smith będzie śpiewał dla Jamesa Bonda

Sam Smith będzie śpiewał dla Jamesa Bonda

2015-09-18 // D. Jędrzejewska
Sam Smith wreszcie wyjawił, że wykona główną piosenkę do nowego filmu o Jamesie Bondzie. Informacją tą podzielił się za pomocą Facebooka. Główny utwór do "Spectre" powstanie pt."Writing's On The Wall". Jak twierdzi wokalista: To jeden z szczytowych momentów mojej kariery. Mogę w końcu ogłosić, że zaśpiewam piosenkę przewodnią do kolejnego Bonda. Jestem zaszczycony, że zostanę częścią tej wspaniałej brytyjskiej historii. Mam nadzieję, że piosenka spodoba wam się tak bardzo, jak mnie podobała się praca nad nią. Piosenkę napisali: Sam Smith i Jimmy Napes.


"Writing's On The Wall"zadebiutuje już 25 września. Sam film trafi do kin 6 listopada. Na ekranie zobaczymy między innymi: Daniela Craiga, Ralpha Fiennesa, Léę Seydoux oraz Monicę Bellucci. Jedyny na razie krążek Smitha to nagrodzony Grammy "In the Lonely Hour".
Przewodnią piosenkę do poprzedniej części cyklu o Jamesie Bondzie, czyli "Skyfall", wykonała Adele. Za utwór ten otrzymała Oscara.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video