Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Michaela Buble zaśpiewa w Krakowie

Michaela Buble zaśpiewa w Krakowie

2014-10-15 // D. Jędrzejewska
To już kolejny koncert Michaela Bublé w naszym kraju. Wokalista wystąpi w Polsce już 4 listopada w Kraków Arenie. Zwany "nowym Sinatrą" artysta ma na koncie osiem płyt, z których ostatnia to "To Be Loved" z kwietnia 2013 roku. Buble sprzedał łącznie 30 milionów płyt na całym świecie. Wśród jego największych przebojów znajdują się "Haven't Met You Yet", "Everything" czy "Lost".

Buble cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W samych Stanach zagrał ponad osiemdziesiąt wyprzedanych koncertów, na reszcie globu zobaczyło go zaś ponad dwa miliony osób.
W ubiegłym roku zagrał aż dziesięć wyprzedanych koncertów w londyńskiej O2 Arena, co pozwoliło mu zająć miejsce, obok Prince'a i Rogera Watersa, najdłużej koncertującego solowego artystę tej słynnej sali. Ostatnia płyta Michaela Buble "To Be Loved", trafiła do sprzedaży wiosną ubiegłego roku i stała się czwartym numerem jeden w dorobku artysty.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video