Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Lana Del Rey - psychofan wokalistki zatrzymany

Lana Del Rey - psychofan wokalistki zatrzymany

2015-12-05 // D. Jędrzejewska
Lana Del Rey mieszka w willi w Malibu, którą kupiła nie tylko dlatego, by w niej wygodnie wypoczywać, ale również zaszyć się przed wścibskimi podglądaczami. Niestety nie osiągnęła tego efektu - w ostatnich dniach jeden z fanatycznych wielbicieli włamał się do jej domu. Został jednak z miejsca zatrzymany przez policję. Okazało się, że delikwent ma 19 lat i ukrył się w garażu przy domu gwiazdy. Zauważył go robotnik budowlany, który wezwał policję. Chłopak uciekł, ale udało się go wytropić.


Policja znalazła go we wtorek (1 grudnia) w pobliżu Santa Monica, gdzie został aresztowany. Postawiono mu zarzuty kradzieży z włamaniem. Z domu Lany zabrał należącą do niej książkę.
Fan podczas aresztowania wielokrotnie mówił, że czuje "duchowe połączenie" z ulubioną wokalistką. Posiadłość Lana Del Rey wyceniana jest na 3 miliony dolarów. Wokalistka obecnie promuje swój najnowszy krążek pt. "Honeymoon", który ukazał się 18 września.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video