Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Lady Gaga zaśpiewa na rozdaniu Video Music Awards

Lady Gaga zaśpiewa na rozdaniu Video Music Awards

2013-07-28 // D. Jędrzejewska
Fani martwili się już o Lady Gagę, która z powodu problemów z biodrem musiała odwołać parę koncertów ze swojej ostatniej trasy koncertowej. Po dosyć poważnej operacji gwiazda była zmuszona poruszać się na wózku (złotym zresztą, jak przystało na prawdziwą królową popu). Teraz jednak wraca do kondycji i już 25 sierpnia będziemy mieli okazję zobaczyć jej wstęp. Gaga zagra bowiem koncert w ramach ceremonii rozdania nagród Video Music Awards. Występ będzie stanowił przedsmak jej najnowszych dokonań. Artystka bowiem w ostatnich miesiącach pracowała nad swoją nową płytą.


Krążek "ARTPOP" będzie stanowił połączenie dwóch stylów - popularnego, charakteryzującego dotychczasowy dorobek Gagi z nowymi, alternatywnymi brzmieniami. Do tej pory piosenkarka otrzymała aż trzynaście nagród Video Music Awards.
W tym roku jednak wystąpi na gali jako gwiazda wieczoru. Wyróżnienia prawdopodobnie trafią do Justina Timberlake'a oraz Demi Lovato, którzy w tym sezonie zdobyli najwięcej nominacji.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video