Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Kylie Minogue już wkróce w Polsce

Kylie Minogue już wkróce w Polsce

2014-10-10 // D. Jędrzejewska
To będzie naprawdę gorący wieczór! Kylie Minogue, jedna z najseksowniejszych wokalistek wszech czasów, już wkrótce zawita do Polski. Artystka wystąpi u nas w ramach Kiss me Once Tour 2014 już 30 października w łódzkiej Atlas Arenie. W ten sposób będzie promować swój najnowszy krążek pt. "Kiss Me Once", który zadebiutował w sklepach 14 marca. To już dwunasta płyta w dorobku artystki i pierwsza po czteroletniej przerwie.


Trasa Kylie Minogue obejmuje aż 31 koncertów w 15 krajach. Tournee będzie zarówno okazją do wysłuchania nowego materiału, jak i zabawy przy dobrze znanych hitach.
Wśród największych przebojów artystki warto wymienić: "Can't Get You Out of My Head", "Love at First Sight", "In My Arms", "Slow", "Spinning Around" czy "I Should Be So Lucky". "Kiss Me Once" to pierwszy album od rozpoczęcia współpracy Kylie Minogue z Roc Nation Managment. Materiały z dotychczasowych koncertów nowej trasy Kylie jednoznacznie wskazują, że możemy się przygotować na wieczór w wyjątkowo gorącej atmosferze.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video