Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Jennifer Lopez została pozwana za swoją zmysłowość

Jennifer Lopez została pozwana za swoją zmysłowość

2015-06-15 // D. Jędrzejewska
Seksualność Jennifer Lopez nie przypadła do gustu władzom Maroka, które za sprawą namiętnego jej występu na Festiwalu Mawazine w Rabacie, postanowiły oskarżyć ją o zakłócanie porządku publicznego i brukanie kobiecej godności. Niesławny koncert JLo odbył się 29 maja i był transmitowany przez publiczną telewizję. Szacuje się, że obejrzało go ok. 160 tys. osób.


Jennifer Lopez cieszyła się ze swojej wizyty w Maroku. Tuż przed występem krzyczała ze sceny: Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę tu dzisiaj być. Od lat chciałam przyjechać. Dziękuję, że mnie przyjęliście. Jak widać, nie wszyscy przyjęli ją tak samo ciepło.
Zarówno wyuzdane stroje, jak i seksowny taniec artystki nie spodobały się konserwatywnemu społeczeństwu Maroka. Głos w sprawie zabrał nawet minister komunikacji i prominentny przedstawiciel rządzącej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju, wyrażając ubolewanie z powodu transmisji koncertu przez publiczną telewizję i nazywając ją "nieodpowiedzialnym zachowaniem" oraz "prowokacją".

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video