Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Jennifer Lopez zdradza szczegóły dotyczące nowej płyty

Jennifer Lopez zdradza szczegóły dotyczące nowej płyty

2013-04-30 // D. Jędrzejewska
Jennifer Lopez postanowiła zdradzić nieco informacji na temat swojej najnowszej płyty. Według tego, czym się podzieliła, dowiedzieliśmy się, że wśród jej współpracowników znalazł się między innymi Chris Brown. Muzycy już są w studiu. Ich celem jest wskrzeszenie brzmienia znanego z jednego z większych dokonań wokalistki - "Jenny from the Block". Oprócz tego powstają nowe pomysły, w tym i na duet, który już teraz jest całkiem prawdopodobny. Producentem najnowszego krążka Lopez jest Cory Rooney.


Już wiemy, że pierwszym singlem z 10. longplaya Lopez będzie "Live It Up". Także najnowszy krążek Chrisa Browna pt. "X" planowany jest na lato tego roku. Jego poprzednia płyta pt. "Fortune" ukazała się w czerwcu zeszłego roku. Z kolei Lopez ostatni krążek pt. "Love?" wypuściła na rynek dwa lata temu.
W międzyczasie nagrała również składankę swoich tanecznych hitów. Aktywnie także występowała w filmach. Jej ostatnim dokonaniem w tej dziedzinie jest film "Parker", gdzie pojawiła się u boku Jasona Stathama.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video