Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Jennifer Lopez produkuje serial i jest krytykowana

Jennifer Lopez produkuje serial i jest krytykowana

2012-10-10 // D. Jędrzejewska
Jak wiadomo, Jennifer Lopez to nie tylko gorąca piosenkarka. To również wzięta aktorka, a od jakiegoś czasu również producentka. Jej najnowszy projekt musi się jednak zmagać z krytyką. Chodzi o serial "The Fosters", którego produkcją zajęła się obłędna Jenny. Rzecz opowiada o parze lesbijek, które wychowują biologicznego syna i kilkoro adoptowanych dzieci. Jedna z nastolatek, która trafia do ich domu, sprawi wyjątkowo dużo problemów. Serial powstaje pod szyldem ABC Family.


Fabuła serialu nie przypadła jednak do gustu konserwatywnej i znanej grupie One Million Moms. Jej członkowie uznali ją bowiem za "antyrodzinną", gorzko dodając, że stacja ABC Family propaguje tak naprawdę wszystko, prócz wartości rodzinnych.
Zadaniem grupy będzie teraz ostrzeżenie widzów przed programami stacji, w tym i serialem Lopez. Przypomnijmy jeszcze, że ostatnim filmem, w którym mogliśmy zobaczyć gorącą wokalistkę, jest komedia "Jak urodzić i nie zwariować", z kolei jej ostatnia płyta to "Love?".

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video