Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Jennifer Lopez prezentuje się bez makijażu

Jennifer Lopez prezentuje się bez makijażu

2014-06-17 // D. Jędrzejewska
Można powiedzieć, że Jennifer Lopez zatrzymała czas. Piosenkarka ma już 44-lata, ale wciąż wygląda młodo i świeżo, poza tym ma w sobie całe pokłady energii, którymi mogłaby obdzielić aż kilka młodszych od siebie dziewczyn. Ostatnio, idąc za nową modą wśród celebrytów, postanowiła zamieścić na swoim Instagramie zdjęcia bez makijażu. Fotki zostały zrobione na brazylijskich wakacjach gwiazdy (wokalistka wystąpiła tutaj podczas otwarcia Mundialu).


Zdjęcia, na których wygląda kwitnąco i świeżo, można uznać za swego rodzaju manifest. Lopez po ponad dwóch latach związku rzuciła znacznie młodszego kochanka, Caspera Smarta.
Powodem rozejścia się gwiazdy i tancerza były ponoć jego zdrady, w tym ostatni romans z transseksualnym członkiem grupy Lopez. Uśmiechnięta i piękna wokalistka udowadnia swoimi fotkami, że wszystko u niej jak w najlepszym porządku. Szczególnie, że to już dzisiaj premiera jej najnowszego krążka pt. "A.K.A.".

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video