Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Jennifer Lopez - do niej będzie należał rok 2013?

Jennifer Lopez - do niej będzie należał rok 2013?

2013-01-05 // D. Jędrzejewska
Rok 2013 zapowiada się naprawdę smakowicie dla fanów muzyki popularnej. Nowe płyty zapowiedziały już Lady Gaga i Beyonce, nad świeżym materiałem pracuje również Britney Spears. Teraz całkiem nowy krążek zapowiedziała kolejna królowa współczesnej muzyki - Jennifer Lopez. Gwiazda podzieliła się tą wiadomością na Twitterze. Swój powrót zapowiedziała słowami: Album numer 10. 2013 będzie należał do mnie.


Już wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć o nowym krążku Jenny, a to za sprawą producenta RedOne, który już w listopadzie zapowiadał, że przygotowali z Lopez naprawdę świetne piosenki.
Dodał również, że całość będzie mieszanką wielu stylów, ale jednocześnie będzie to Jennifer Lopez w najlepszym wydaniu. Dyskografię słynnej piosenkarki zamyka album "Love?" z kwietnia 2011 roku. Z kolei w zeszłym roku Lopez wydała kompilację swoich hitów. Natomiast jej aktorski dorobek podsumowuje komedia pt. "Jak urodzić i nie zwariować".

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video