Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Iggy Azalea na Eurowizji?

Iggy Azalea na Eurowizji?

2015-02-14 // D. Jędrzejewska
Czy Australia zaprezentuje się na tegorocznej edycji Eurowizji naprawdę z wielką pompą? To właśnie sugerują media, podając do wiadomości, że istnieje możliwość reprezentowania kraju w konkursie przez gwiazdy pokroju Sii czy Iggy Azalei. Przypomnijmy, że z okazji jubileuszowej, 60. edycji Eurowizji organizatorzy konkursu zaprosili Australię, która wystąpi od razu w finale. Argumentem za tą decyzją była popularność Eurowizji w tym kraju. Odległe od Europy państwo transmituje konkurs już od ponad 30 lat!


Bukmacherzy obstawiają, kto będzie reprezentował Australię na Eurowizji. Okazuje się, że faworytkami są Sia (8/1) i Iggy Azalea (9/1)!
Możliwy jest udział również takich wykonawców jak Chet Faker, Danni Minogue czy 5 Seconds Of Summer (wszyscy 14/1). Na reprezentantów kraju typowano również AC/DC i Kylie Minogue, ale kurs sugeruje, że to mało prawdopodobne (100/1). My jeszcze nie wiemy, kto z Polski wystąpi na eurowizyjnej scenie. Zagadka zostanie rozstrzygnięta 9 marca w TVP1.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video