Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  "Gangnam Style" - mężczyzna zmarł po odtańczeniu słynnego układu

"Gangnam Style" - mężczyzna zmarł po odtańczeniu słynnego układu

2012-12-14 // D. Jędrzejewska
Jak się okazuje, muzyka egzotycznego wykonawcy PSY potrafi być zabójcza. Dowodem na to jest przypadek Eamonna Kilbride'a, 46-letniego Brytyjczyka, który zmarł po odtańczeniu słynnego układu choreograficznego do teledysku "Gangnam Style". Tragedia wydarzyła się podczas urodzin jego żony na branżowej imprezie w Blackburn. Wtedy to mężczyzna zachciał popisać się swoimi umiejętnościami tanecznymi, a także zabawić gości, więc zaprezentował wszystkim dobrze znany układ do "Gangnam Style".

Niestety okazało się, że nie posiada on wystarczającej kondycji na taki wysiłek.Nagle przestał więc tańczyć i zakomunikował gościom, że coś go boli w piersiach.
Potem się przewrócił i było niestety po wszystkim. Lekarze zdiagnozowali zawał serca. To smutna historia, ale z morałem, który ostrzega panów z średnim wieku przed wygłupami przy "Gangnam Style". Jak widać nieco brzuchaty Koreańczyk ma znacznie lepszą kondycję niż wygląda.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video