Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Edyta Górniak rozpoczęła pierwszą od 15 lat trasę koncertową!

Edyta Górniak rozpoczęła pierwszą od 15 lat trasę koncertową!

2015-08-10 // D. Jędrzejewska
Edyta Górniak nie znika z nagłówków plotkarskich gazet i portali, ale muzycznie wciąż jest powściągliwa - aż kilknaście lat nie występowała w ramach trasy koncertowej. Teraz jednak postanowiła to zmienić. Moment przełomowy nastąpił 8 sierpnia w Kielcach, gdzie ruszyła pierwsza od 15 lat trasa koncertowa "Górniaczki". To jej sposób na huczne obchody 25-lecia na scenie. Trasa nosi nazwę "Love 2 Love".

Podczas koncertów posłuchamy nie tylko szlagierów z jej repertuaru, ale także zobaczymy zaproszonych przez wokalistkę gości. Będą to między innym Glaca ze Sweet Noise czy Mieczysław Szcześniak, czyli artyści, z którymi swego czasu wokalistka nagrała duety.
Kolejne koncerty odbędą się w: Gorzowie, Płocku, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy, Gdańsku, Lublinie i Łodzi. Trasa będzie trwać do listopada. Bilety na koncerty można kupić na www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl.

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video