Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Donatan i Cleo z nowym klipem pt. "B.I.T."

Donatan i Cleo z nowym klipem pt. "B.I.T."

2015-03-03 // D. Jędrzejewska
Donatan i Cleo wrzucili do sieci nowy teledysk, tym razem nakręcony do piosenki pt. "B.I.T." Zaznaczmy, że to już ostatni klip promujący przebojowy album "Hiper/Chimera", który jest w sprzedaży od listopada 2014 roku. W utworze gościnnie wystąpił Waldemar Kasta.
Poza tym na planie klipu pojawiło się wiele intrygujących postaci: Aida Bella – polska łyżwiarka szybka, znana z sesji dla "Playboya", Agnieszka Jeż – modelka o imponującym biuście, Piotr Strus – zawodnik MMA oraz fotograf Andrzej Bersz.

Donatan i Cleo w ten sposób reklamują w sieci swój najnowszy projekt: "B.I.T." to szalone street video z tak głębokim i abstrakcyjnym przekazem, że nie będziemy o tym pisali :) Gościnnie pojawił się w nim nasz przyjaciel Waldemara Kasta. Jest to ostatni materiał wideo promujący nasza płytę "Hiper/Chimera", dziękujemy Wam za tę przygodę, którą wspólnie przeżyliśmy i mamy nadzieje, że w Waszych serduchach zawsze będzie grał dobry BIT! :) Bądzcie zdrowi!"

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video