Muzykalnie.pl  »  Wiadomości  »  Ariana Grande posądzona o plagiat!

Ariana Grande posądzona o plagiat!

2015-02-21 // D. Jędrzejewska
Ariana Grande spotkała się z poważnym zarzutem. Otóż popularna ostatnio wokalistka została posądzona o skopiowanie pomysłu na teledysk do utworu "One Last Time" z klipu australijskiego zespołu Safia. Wiele wskazuje na to, że ekipa kręcąca nowy teledysk Ariany ukradła i przerobiła koncept istniejącego już klipu, szczególnie jego końcówkę. "Nie po raz pierwszy mało kreatywni, nieutalentowani popieprzeńcy z dużych wytwórni kradną dzieła mniej znanych artystów, którzy włożyli w swoją pracę sporo wysiłku" - można przeczytać w informacji na Facebooku.


Twórca klipu "One Last Time" Max Landis, na zarzuty w swoim kierunku zareagował natychmiast, twierdząc nie bez ironii, że stworzonemu przez niego materiału jest równie blisko do Safii, jak i do teledysku grupy Injured Ninja "Fallopian Tube Screamer".
Poradził też członkom zespołu zgłaszającego pretensje, aby na początku sami nie kradli pomysłów, a dopiero później brali się za rzucanie oskarżeń. Przypomnijmy, że "One Last Time" Ariany Grande promuje jej drugi album "My Everything".

Tagi

Duet     Koncert     Miley Cyrus     Muzyka polska     Nowa płyta     Pop     Rock     Wokalista     Wokalistka     Zespół    

Najnowsze video